Nieuws

Topspanning in LK Veteranen

Geplaatst op 20-11-2014
Hits: 1881


Een pijnlijke nederlaag, zijn eerste, van koploper Wiel Okrogelnik tegen titelverdediger André Maertzdorf en een mooie remise van Ton van Hove tegen zijn clubgenoot Wiel Maertzdorf zorgden ervoor dat de slotronde van het LK voor veteranen ongekend spannend belooft te worden.

De beide Maertzdorfen en Okrogelnik leiden nu met ieder 10 punten uit 7 partijen, terwijl Van Hove, die als enige deelnemer nog ongeslagen is, op één puntje achterstand volgt.

In de laatste ronde moet André Maertzdorf het opnemen tegen onze clubgenoot Rob Aartsen. Wiel Martzdorf, de kampioen van 2012, neemt het op tegen Leo Nagels en Wiel Okrogelnik ziet Peter Swelsen als tegenstander tegenover zich zzitten. De laatste ronde zal in de week van 1 december gezamenlijk worden afgewerkt.