Damkalender

DAMKALENDER DC ROERMOND vanaf 01-07-2018

Geplaatst op 11-09-2018
Hits: 641


za. 9 juni 2018: NK sneldammen in Utrecht met deelname van o.a. Jeroen Huskens

zo.10 juni 2018: 38e Golden Praag (t/m 16 juni)

za. 30 juni 2018: Gulden Sporentoernooi in Kortrijk (B)

do. 2 augustus 2018: openlucht simultaan in centrum Brunssum

vr. 3 augustus 2018: opening Brunssum Open 2018 (t/m 11 augustus)

za. 25 augustus 2018: Terrasdammen in Genk (B), Kees Romijn wint
za. 25 augustus 2018: Feestactiviteiten Damclub Roermond


vr. 31 augustus 2018: extra ledenvergadering met de voorz. PLDB over Beleidsplan PLDB

vr. 7 september 2018: eerste clubavond seizoen 2018-2019

ma. 10 september 2018: extra ledenvergadering PLDB in Roermond

za. 15 september 2018: KNDB-competitie Dammend Tilburg 3 - Limburg CT, 10-10

za. 22 september 2018: openluchtsimultaan in centrum Hoensbroek


za. 29 september 2018: KNDB-competitie Limburg CT - Brainsport Eindhoven 2

za. 13 oktober 2018: KNDB-competitie Zenderstad - Limburg CT

di. 16 oktober 2018 (t/m za. 20): Korbach (D), „Deutscher Pokal 2018“ + LQ Turnier

za. 20 oktober 2018: PLDB-competitie, ronde 1 op de Weijenberg Hoensbroek

za. 27 oktober 2018: KNDB-competitie Limburg CT - Nieuwland

vr. 2 november 2018: training bij DIOS-Eureka, vrij toegankelijk

za. 3 november 2018: PLDB-competitie, ronde 2 in Trefcentrum Treebeek

za. 10 november 2018: KNDB-competitie Lent VBI Nijmegen - Limburg CT

wo. 14 november 2018: LK persoonlijk, ronde 1, in Maastricht

za. 24 november 2018: KNDB-competitie Limburg CT - DIOS Eureka 2

za. 1 december 2018: PLDB-competitie, ronde 2, verplaatst naar 20 oktober
za. 1 december 2018: Rock & Rolldammen in Tilburg

vr. 7 december 2018: clubkampioenschap sneldammen

za. 8 december 2018: Limburg CT is vrij

wo. 12 december 2018: LK persoonlijk, ronde 2, in Maastricht

za. 22 december 2018: PLDB-competitie, ronde 3 in Trefcentrum Treebeek

do. 27 december 2018: Euregiotoernooi in Maastricht (onder voorbehoud)

do. 3 januari 2019: Nieuwjaarstoernooi Schaesberg

za. 5 januari 2019: KNDB-competitie Cema/De Vaste Zet 2 - Limburg CT

wo. 9 januari 2019: LK persoonlijk, ronde 3, in Maastricht

za. 19 januari 2018: KNDB-competitie Limburg CT - CTD Arnhem 2

za. 26 januari 2019: PLDB-competitie, ronde 4 in Trefcentrum Treebeek

za. 2 februari 2019: KNDB-competitie WSDV 4 - Limburg CT

wo. 13 februari 2019: LK persoonlijk, ronde 4, in Maastricht

za. 16 februari 2019: KNDB-competitie Limburg CT - Heijmans Excelsior 2

za. 23 februari 2019: PLDB-competitie, ronde 5 in Trefcentrum Treebeek

za. 2 maart 2019: carnaval

wo. 13 maart 2019: LK persoonlijk, ronde 5, in Maastricht

vr. 22 maart 2019: clubkampioenschap rapiddammen, tevens geldend voor het open LK rapid

za. 23 maart 2019: PLDB-competitie, ronde 6 in Trefcentrum Treebeek

za. 30 maart 2019: LK sneldammen in Roermond

za. 6 april 2019: LK sneldammen jeugd

wo. 10 april 2019: LK persoonlijk, ronde 6, in Maastricht

vr. 12 april 2019: rapiddammen bij DIOS-Eureka, tevens geldend voor het open LK rapid

za. 13 april 2019: 50e toernooi om de PLDB-cup in Maastricht

za. 20 april 2019: Pasen

vr. 3 mei 2019: jaarvergadering 2019 DC Roermond

za. 4 mei 2019: PLDB-competitie, ronde 7 in Trefcentrum Treebeek

wo. 8 mei 2019: LK persoonlijk, ronde 7, in Maastricht

di. 14 mei 2019: vr. 12 april 2019: rapiddammen bij Cema/Vaste Zet, tevens geldend voor het open LK rapid

do. 30 mei 2019: Hemelvaart

do. 6 juni 2019: jaarvergadering PLDB

za. 8 juni 2019: Pinksteren